לוגו איילת
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עורך דין דיני עבודה לייצוג מעסיקים ועובדים לחוד

עורך דין דיני עבודהעורך דין דיני עבודה יכול לייצג מעסיקים, ועדי עובדים ואת העובדים עצמם. המקרים השונים שבהם נתקלים בעיקר בתקשורת מדברים על סכסוכי עבודה שבהם קבוצות עובדים נאבקות על זכויותיהן מול ההנהלה ועל ועדי עובדים שמנסים לשפר תנאים או להשיג הסכמי עבודה מעודכנים ומשופרים. בצד השני, אנחנו רואים לפעמים הנהלות של חברות ותאגידים שנאבדות על הזכות של החברה לשפר את החברה, לייעל את העבודה והטכנולוגיה ולפטר עובדים כדי לשפר ביצועים ואת מצב החברה בתהליכי הבראה שונים. גם אם אין ספק שלכולם יש טיעונים צודקים ואינטרסים משלהם, בית המשפט ינסה תמיד למצוא פשרה שמיטיבה עם שני הצדדים. זה נעשה בהבנה שטובת החברה והעובדים היא לנגד שני הצדדים שרוצים הצלחתה, ולכן עדיף תמיד לעבוד יחד ולא נגד.

ייצוג של עורך דין בסכסוכי עבודה

דיני עבודה הם לא תמיד מלחמה שבה רק אחד מנצח משום שבמקרים רבים הצדדים ממשיכים לעבוד יחד זה לצד זה. בגלל זה עורך דין בתחום זה מנסה תמיד להשיג את הפשרה הטובה ביותר לפי האינטרס של הלקוח שלו, בהבנה שלא תמיד ייקוב הדין את ההר הוא העיקרון המנצח והנכון תמיד. עם זאת, עורך דין דיני עבודה שמייצג אחד מהם פועל על פי החוק כדי להעניק את הייצוג הטוב ביותר ששומר על זכויותיהם בבית המשפט. המטרה היא תמיד לקבל את המקסימום במקרים של סכסוכי עבודה ומשא ומתן על תנאים והסכמי עבודה קיבוציים.

ייצוג עובדים מול הנהלה

במקרים רבים, יש ייצוג של עובדים מול הנהלה של חברה ומקום עבודה בגלל מחלוקות כספיות ואי שמירת הזכויות של העובדים. זה קורה או במהלך העבודה כשמתברר לעובדים של קיבלו את כל הזכויות והתשלומים שמגיעים להם, או לאחר מכן, כשמתברר שחייבים להם כספים והפרשות שונות כמו לביטוח לאומי ולפנסיה. במקרים אחרים יש הפרות שנודעות לימי חופשה ולהבראה, לתשלומים וזכויות שונות שלא נשמרו למרות הבטחות וחוזים ועל כל ההפרות האלה עורך דין דיני עבודה מייצג עובדים מול ההנהלה שלהם בכל שלב שבו מגלים זאת. רצוי לטפל בזה מוקדם ככל האפשר כל עוד נשמרים הרישומים שמוכיחים את טענות העובדים וככל שהזיכרון של אירועים רלוונטיים עדיין טרי ויכול לעזור.

הטרדות מיניות ופגיעה אישית

אנו במשרד עורכי דין של איילת רייך, יודעים שבשנים האחרונות נפוצות יותר תביעות  על רקע הטרדות מיניות במקום העבודה או מקרים של התעמרות שגורמים לנזק גופני ונפשי. יצירת סביבת עבודה פוגענית היא עבירה שאפשר לתבוע עליה, אולם מומלץ לגשת לייעוץ משפטי כדי להבין כיצד זה נעשה, מה נדרש על מנת להוכיח זאת ומהן ההשלכות במקום העבודה. לא תמיד זה מומלץ להגיש תביעה ולפעמים אפשר לפתור זאת בדרכים נוספות, ובדיוק על זה כדאי להתייעץ ולקבל גם רעיונות נוספים. כמו כן, יש לטפל בכל מקרה בדרישת פיצויים על רקע פגיעה כזאת שהביאה לנזקים משמעותיים שפגעו בעובד ולכן יש צורך בייצוג הולם ומקצועי של עורך דין מנוסה.
Call Now Button