לוגו איילת
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עורך דין ליטיגציה אזרחית ומסחרית

למשרד ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים, להם נזקפו הישגים והצלחות משמעותיות, במגוון תחומים הכוללים משפט מסחרי, דיני חברות והרמת מסך, דיני עבודה, משפט מינהלי, דיני מכרזים, דיני חקלאות, תביעות ייצוגיות, הפקעות, מקרקעין, דיני חוזים ועוד.

ההחל משנת 2009 עו"ד איילת רייך – מיכאלי הינה בעלת יפוי כח מטעם היועץ המשפטי לממשלה לייצוג משרדי ממשלה שונים בערכאות בתי המשפט הן כתובעים והן כנתבעים.

למשרד נסיון רב בניהול הליכים משפטיים מורכבים הכוללים את כל תחומי המשפט האזרחי והמינהלי, לרבות ניהול הליכים לקבלת או דחיית צווי ביניים כדוגמת צו מניעה, צו עשה, צו עיכוב יציאה מהארץ.

לעו"ד איילת רייך מיכאלי ניסיון רב בהופעה בפני מגוון ערכאות שיפוטיות כולל בית המשפט העליון, עתירות לבג"ץ, בית משפט לעניינים מנהליים, בתי המשפט המחוזיים ובתי משפט השלום, בית הדין לעבודה אזורי וארצי, ועדות ערר שונות ועוד.

בנוסף עו"ד רייך מיכאלי משמשת כבוררת, לרבות מטעם רשם האגודות השיתופיות ובכובעה כבוררת מופיעים בפניה עורכי דין רבים.

כמו כן צברה עורכת דין רייך מיכאלי ניסיון רב בערכאות בתי הדין לעבודה.

על לקוחות המשרד נמנים קיבוצים, מושבים, חברות ותאגידים, מפעלים, גופים מתחומי החקלאות, מועצות אזורית, רשות ניקוז ועוד וכן לקוחות פרטיים אשר מיוצגים ע"י עו"ד רייך מיכאלי בערכאות בתי המשפט (שלום, מחוזי לרבות עניינים מנהליים, עליון, לרבות בג"ץ, בתי הדין לעבודה אזוריים וארצי) לשכות ההוצאה לפועל, ועדות ערר, בוררויות וגישור.

המשרד נבחר כמשרד מוביל בתחום הליטיגציה על ידי דירוג BDI.

עורך דין ליטיגציה אזרחית ומסחרית

אנחנו רואים אותם בסדרות טלוויזיה ונראה לנו שעולם המשפט מורכב כולו מעורכי דין שמופיעים כל הזמן בבתי המשפט ומנצחים במשפטים שלהם.

אבל זה לא קורה כך במציאות והציבור לא מבדיל בדרך כלל בין עורך דין ליטיגציה לבין עורך דין שאינו מופיע בבית המשפט ואינו טוען טיעונים שונים בפני השופטים. יש הבדל גדול מאוד לא רק בתחומים שבהם עוסקים ובהליכים שמנהלים למען הלקוחות בצורה כזאת, אבל ללא ספק יש גם הבדל עצום בין הגישות ובין ההישגים שאפשר להגיע אליהם בזכות ליטיגציה במשפטים שמנוהלים על ידי עורכי דין מיומנים שגם יודעים כיצד להציג את הטיעונים שלהם, ממה להיזהר ואיך להשיג את החוזים הטובים ביותר ללקוחות שלהם בתחום המסחרי.

זוהי תמצית הליטיגציה האזרחית והיא עובדת למען כולם בכל תחום שבו היא נדרשת, בין אם אלה דיני משפחה, חוזים ומקרקעין.

מהי ליטיגציה?

עורך דין יכול לטפל בתיק של לקוח מבלי להגיע לבית המשפט אפילו לא פעם אחת אם לא מדובר בהליכים שדורשים זאת.

לעומתו, יש עורכי דין שכל ההכרעה בתיק שלהם נעשית בבית המשפט ונשענת על היכולת שלהם לטעון טיעונים בתיק ולשכנע את השופט בצדקת דבריו.

זה בדיוק מה שעושים כשמתדיינים על חוזים שונים ועל בעיות של לקוחות מסחריים מול חברות ומול לקוחות או בתובענות ייצוגיות או כל מקרה של משפט שמחייב הופעה בבית המשפט.

זוהי אמנות ההתדיינות המשפטית, שבמדינות שונות היא נפרדת ממקצוע עריכת הדין ויש עורכי דין שממש מתמחים בכך. אנחנו מכירים את זה בבתי הדין הרבניים או בבית המשפט לענייני משפחה כאשר ליטיגטורים מייצגים במקרי גירושין או סכסוכי ירושה, ואנחנו מכירים אותם כשהם דנים בחוזים מסחריים שונים ובדיוני בוררות.

באיזה תחום נזקים לליטיגציה?

בכל תחום משפטי שעוסק לא רק בהגשת טפסים ובקשות שונות והתראות אלא גם בייצוג הלקוח בתיק מסוים, אם בבוררות ואם במשפט, ובכל מקרה שבו התיק מחייב בניית ראיות כדי לסתור ולהפריך את הטיעונים של הצד שכנגד על מנת לזכות במשפט או בבוררות למען הלקוח. זה יכול להיות סכסוך משפחתי, מסחרי, בנקאי, פלילי, ענייני לשון הרע ודיבה, מקרקעין ועסקים, קניין רוחני וזכויות יוצרים – כל תחום שמחייב הגשת ראיות לטובת הלקוח והתיק.

איך בוחרים עורך דין ליטיגציה?

השיקולים החשובים ביותר הם הניסיון של עורך הדין והגישה שלו לתיק, שקובע עד כמה הוא מתמצא ויסודי בבניית תיק ראיות.

כמו כן, אין ספק שעורך דין כזה חייב להבין באנשים ולדעת לתת הצגה משכנעת בבית המשפט, בדיוק כפי שאנחנו רואים בסרטים לפעמים. עם זאת, ההופעה אינה יכולה לבוא על חשבון התיק ומוצקות הראיות ולכן יש לוודא שמדובר בעורך דין יסודי בעבודה שלו והוא יודע כיצד לפרק התנגדויות, להפריך את הראיות שנגד הלקוח ולמצוא טיעונים שמחזקים את התיק שלו במקרה זה. ליטיגציה היא לגמרי אומנות הכישורים האישיים וכך בוחרים עורך דין.

נשמח לעמוד לשרותך בכל שאלה משפטית:

Call Now Button